Vezető front-end fejlesztő (React, ReactNative, TypeScript)

Limassol, Ciprus
Teljes idő

Aktívan fejlesztjük a (z) pro kereskedési platformját, és bővítjük a fejlesztői csapatot.

A WebTrader /MobileTrader platform egy pro zászlóshajó pro, több ezer aktív felhasználóval. A (z) cent alkalommal sok új kivételes funkciót adtunk hozzá, növeltük a platform teljesítményét és hibatűrését, pro „kliens-szerver” összeköttetést alakítottunk ki, és mérnöki megoldásokat valósítottunk meg az alkalmazás áthelyezéséhez a „Nagy terhelés” kategória.

Felajánljuk Önnek a vezető front-end fejlesztő (React, ReactNative, TypeScript) pozícióját, aki csapatunkkal (3 fejlesztő és 3 QA) együtt bővíti a szakértelmet és felgyorsítja a fejlesztési pro folyamatot .

A közeljövő legfontosabb feladatai a következők:

  • A teljes alkalmazás (mobil és webes) kialakításának frissítése a funkcionalitás hozzáadásával
  • A kezelőfelület felosztása csomagokra vagy modulokra
  • Elrendezések mobil alkalmazásokhoz

Ajánlunk:

  • Belső DevOps kultúra (CI/CD) és üzletbarát agilis módszertan
  • Lehetőség van a pro csatornafejlesztés jelentős részévé válni. Bármilyen új, üzleti célú ötletet és ötletet hozhat létre és valósíthat meg, és a FinTech iparág pro szakértőiből és szakértőiből álló csapat tagja lehet, hogy tanuljon

Amivel dolgozunk, és amit tudnia kell:

  • React, ReactNative, TypeScript
  • Egyébként ha jól írsz C#-ban, akkor könnyebb lesz a stackünkre váltani
  • Saját komponenskönyvtárat használunk
  • Adaptív webdesign platformokra és böngészőkre jellemző mobil- és webes alkalmazásokhoz
  • Rugalmas elrendezés
  • CSS-in-JS
  • Npm/fonal használatának képessége
  • Kiváló munka git 3 -al
  • Az ES6, ES2015, ES7 és mások mély ismerete
  • HTML, CSS, elő- pro előkészítő, utólagos pro cessor megértése és ismerete, CSS-modulok, BEM
  • Folyékony orosz és angol nyelv

Előnynek tekintendő:

  • Figma, Zeplin stb.
  • Jó képességek a böngészők közötti és az adaptív tervezés területén
  • Mesekönyvben való munkavégzésben szerzett tapasztalat

A következőkre van szükség:

  • Folyékonyan beszél oroszul
  • Alapvető ismeretek az OOP és FP mintákról
  • Készségek az egységtesztek írásában, tapasztalat a tesztelési keretekkel (tréfa, mokka stb.)
  • Jó köteg ismeretek a könyvtárakról, melyek használhatók és melyek nem
  • A „böngésző-kliens” megértése, a HTTP, a WS kiváló ismerete
  • A Gulp/Grunt/Webpack testreszabásának képessége
  • Csapatalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Pro gyakori szokása, hogy rendszeresen refaktoráljon, és pro arányt érez ebben a kérdésben
  • Tudja, hogyan kell csapatban dolgozni, és támogassa véleményét
  • Képesség a kritika pro rendszeres fogadására és új megoldások felajánlására
  • Humorérzék, amelyet évek óta fejlesztői karrierje csiszol

Munkakörülmények:

  • Igazán vonzó havi fizetés, amelyet készségeinek és tapasztalatának megfelelően fizetnek
  • Kényelmes iroda Limassol (Ciprus) cent kerületében
  • Egészségügyi biztosítás alkalmazottaink és családjaik számára
  • Hozzáférés pro szakmai képzéshez, konferenciához és fizetett oktatási kurzushoz
  • Különböző céges rendezvények
  • Sportesemények és a cég saját sportcsapata
  • Segítség az áthelyezéshez és a visa pro megszüntetéséhez (ha szükséges)
  • Vállalati hitelezés pro gramm, jogi és pénzügyi támogatás a ciprusi alkalmazkodás során

Nagyra értékeljük érdeklődését cégünk és az üres állás iránt. Gondosan átnézzük önéletrajzát, és felveszi Önnel a kapcsolatot, ha tapasztalatai és készségei pontosan azok, amiket keresünk.

Garantáljuk, hogy a (z) pro személyes adatait bizalmasan kezeljük.