Frontend fejlesztő (Angular 7+, oroszul beszélő)

Limassol, Ciprus
Teljes idő

2016 óta a RoboMarkets aktívan fejleszti a pro elsődleges platformját a tőzsdén és a tőzsdén kívüli piacon való kereskedéshez, az úgynevezett R Trader. A terminál nagyon népszerű a világ minden tájáról érkező kereskedők körében.

A pro ject Canvas, WebWorker és más továbbfejlesztett módszereket használ.

A feladatok széles skálán mozognak, a szerver bináris üzeneteinek leállításától a (z) pro és a több mint 12 000 pénzügyi eszköz keresztárfolyamának folyamatos újraszámításáig.

Minden fejlesztése és támogatása - diagramok, mutatók, technikai elemző eszközök stb.

Az új mobil-elsőben az Angular 7+ -ot használjuk. Nem vesztegetjük az időt a szerverrel folytatott kommunikációs modellek és szolgáltatások leírására és karbantartására - ilyen rutin esetén kódgenerálást alkalmazunk.

Készen állunk arra, hogy felajánljuk Önnek a Frontend fejlesztő pozícióját, aki csapatunkkal együtt bővíti a szakértelmet és felgyorsítja a fejlesztési pro folyamatot.

A közeljövő legfontosabb feladatai a mobilalkalmazások fejlesztése, valamint új szolgáltatások a szociális kereskedéshez és a Robo tanácsadás.

Ajánlunk:

  • Belső DevOps kultúra (CI/CD) és üzletbarát agilis módszertan
  • Lehetőség van a pro csatornafejlesztés jelentős részévé válni. Bármilyen új, üzleti célú ötletet és im pro ötletet hozhat és valósíthat meg
  • pro a FinTech iparág szakértőiből és szakértőiből álló csapat, nagy tapasztalattal a kereskedelmi szoftverek építésében pro
  • Igazán érdekes és kihívásokkal teli feladatok, amelyek átgondolt mérnöki tudást igényelnek pro
  • Pro elvárások a pro szakmai növekedéshez és fejlődéshez

A következő ismeretekre van szükség:

  • Legalább 2 éves tapasztalat a következő köteggel való munkában:
    • - Angular 7+ (a változásészlelés és a fordító működésének elvének ismerete)
    • - TypeScript
    • - CSS és SASS pro
    • - RxJS
    • - NgRx
    • - HTML5 (PWA, szervizmunkás, WebSocket, WebWorker)
  • Egységvizsgálatok írásbeli tapasztalatai és előnyeik megértése
  • Képesség tiszta és támogatott kód írására
  • A pro szokásos rendszeres refaktorálási szokás, és a pro arány érzése ebben a kérdésben
  • Folyékony orosz és angol nyelv

Előnynek tekintendő:

  • Ionic 4+ -ban szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés a mobil alkalmazások fejlesztése iránt
  • Csapatmunka készségek és tapasztalat
  • Humorérzék, amelyet évek óta fejlesztői karrierje csiszol

Munkakörülmények:

  • Vonzó havi fizetés, amelyet készségeinek és tapasztalatának megfelelően fizetnek
  • Teljesítménybónuszok
  • Kényelmes iroda Limassol (Ciprus) cent kerületében
  • Egészségügyi biztosítás alkalmazottaink és családjaik számára
  • Hozzáférés pro szakmai képzéshez, konferenciához és fizetett oktatási kurzushoz
  • Különböző céges rendezvények
  • Sport események
  • Segítség az áthelyezéshez és a visa pro megszüntetéséhez (ha szükséges)

Nagyra értékeljük érdeklődését cégünk és az üres állás iránt. Gondosan átnézzük önéletrajzát, és felveszi Önnel a kapcsolatot, ha tapasztalatai és készségei pontosan azok, amiket keresünk.

Garantáljuk, hogy a (z) pro személyes adatait bizalmasan kezeljük.