Tartalom kezelő

Limassol, Ciprus
Teljes idő

Tapasztalt tartalomkezelőt (szövegírás, tartalomkezelés, tartalommarketing) keresünk, hogy megfelelő szövegeket készítsen (többnyire angol nyelven) az új ügyfelek vonzása és a már meglévő közönség megtartása érdekében.

A létrehozott tartalom témája a FinTech iparágra és a Forex kereskedésre terjed ki.

Főbb feladataid:

  • Írjon szövegeket céloldalakhoz, hirdetésekhez, webhelyekhez, e-mail hírlevelekhez, videókhoz és prezentációkhoz
  • A webhely tartalmának kezelése (javítások bevezetése, új elemek hozzáadása)
  • Kérjen tartalomfordítást és irányítsa azokat (beleértve a közzétételt is)
  • A hozzárendelt feladatok kezelése a feladatkövetőben, együttműködés más csapattagokkal (szerkesztők, front-end fejlesztők, tervezők stb.)

Szükséges készségek és tapasztalat:

  • Legalább 2 éves tapasztalat szövegek készítésében a marketing különböző területein: digitális reklám, SEO, e -mail, videó és tartalommarketing
  • A HTML/CSS elvek megértése az oldalkódokkal való munkához (nincs szükség bonyolult webhelykódolási ismeretekre)
  • Az elemzési (GA, Yandex.Metrica) és más eszközök (marketingplatformok, ingyenes eszközök) használatának készségei a tartalom létrehozásakor
  • A releváns téma megértése és beugrása, valamint annak ismerete, hogy hol találhat hiányzó információkat az iparágról és a célközönségről
  • Csapatmunka készség, képesség ötleteket generálni és nem félni a kritikától

Nagyra értékeljük és előnynek tekintjük:

  • Figyelem a részletekre
  • A FinTech iparágban vagy más tőzsdei kereskedelemmel kapcsolatos területen szerzett munkatapasztalat
  • Folyékonyan beszél angolul és oroszul írásban és szóban
  • Intelligencia és kritikus gondolkodás
  • Keményen dolgozó természet és hajlandóság pro a céggel való együttlétre

Ajánlunk:

  • Érdekes marketingtevékenységek a globális FinTech pro szektorokban
  • Szerszámok és technológiák széles választéka a munkához
  • Teljes körű marketing prezentációk a vállalaton belül
  • A munkakultúra nyitott a javaslatokra és a változásokra
  • Hozzáférés a képzéshez, pro szakmai fejlődés és a szükséges tanfolyamok
  • Egy pro szakembergárda, amely már régóta dolgozik
  • cent forint fizetés és esetleges egyéni teljesítménybónuszok
  • Kényelmes iroda Limassol cent kerületében
  • Segítség az áthelyezéshez és a (z) visa pro lemondásához az Ön és családtagjai számára (ha szükséges)

Nagyra értékeljük érdeklődését cégünk és az üres állás iránt. Gondosan átnézzük önéletrajzát, és felveszi Önnel a kapcsolatot, ha tapasztalatai és készségei pontosan azok, amiket keresünk.

Garantáljuk, hogy a (z) pro személyes adatait bizalmasan kezeljük.