RoboMarkets: az együttműködés új szakasza a BMW M Motorsporttal

28.07.2021 / 16:52

Tisztelt Ügyfeleink és Partnereink!

A RoboMarkets 2019 óta a BMW M Motorsport hivatalos partnere, és továbbra is támogatja a BMW M Motorsportot a „BMW M2 Cup” és a „24 órás Nürburgring” versenyen 2021-ben.

A világ egyik legnehezebb versenye, a híres "24 órás Nürburgring" számunkra sikeresen végződött - a 20. csapat a BMW M6 GT3 RoboMarkets márkájú versenyautóval a 6. helyen végzett. Ezenkívül a BMW-csapatoknak valóban elképesztő sikertörténetük van: összesen 20 győzelem, köztük 8 egy-két győzelem. Ezen a versenyen egyetlen gyártó sem nyert több győzelmet.

„A Nürburgringi 24 órás verseny az állóképességi szezon fénypontja, és nagyon boldogok és hálásak vagyunk, hogy ismét olyan csapatok támogatásával harcolhatunk az általános győzelemért, mint a RoboMarkets. sofőrök. Kiválóan dolgoztunk együtt a RoboMarkets - nal a DTM -ben, és nagyon örülünk annak, hogy most sikerült átvinni a partnerséget a GT racingre. ”

Thomas Felbermair, a BMW M GmbH értékesítési és marketing alelnöke

A "BMW M2 Cup" versenysorozatot július 23. és október 3. között rendezik Ausztria, Belgium, Németország és Hollandia pályáin. Ezen az egy gyártású kupán két RoboMarkets márkájú autó vesz részt - kék BMW M2 CS Racing és ezüst.

„Nagyon örülünk, hogy meghosszabbítottuk partnerségünket a BMW M Motorsporttal, és számítunk arra, hogy a következő szezon igazán izgalmas lesz. A pályákon folyó versenyek minden évben komoly kihívást jelentenek a résztvevő csapatok számára, és demo ki kell fejteniük képességeiket, hogy gyorsan reagáljanak és alkalmazkodjanak a körülöttük zajló változásokhoz. A BMW M Motorsport minden évben megerősíti kiemelkedő képzettségi szintjét, hajlandóságát a végsőkig harcolni és demo a legjobb eredményeket elérni. Ebből a szempontból a (z) RoboMarkets vállalatnál nagyon hasonló gondolkodásúak vagyunk-minden évben ugyanazokat az pro elveket követjük, és pro betartjuk a pro csatornáinkat és szolgáltatásainkat. Ez az oka annak, hogy nagyon hálásak vagyunk, hogy együtt dolgozhatunk és győzhetünk a partnerrel, akinek értékeit támogatjuk. ”

Konstantin Rashap, a (z) RoboMarkets üzleti igazgatója

Keresd a verseny menetrendjét a honlapon, és kövess minket a közösségi oldalakon is, ahol híreket teszünk közzé és versenyjegyeket adunk!