Posebna ponuda za tržišne profesionalce

Trgovina na ECN računima s polugom do 1: 500 * , spread s od 0 pips, a minimalnim depozitom od 100 USD do kraja 2020. godine!

Počnite trgovati

* - Dostupno samo profesionalnim klijentima.

Samo do kraja 2020. - Posebni uvjeti trgovanja na Prime računima!

  • Minimalni depozit: 100 USD umjesto 5.000 USD.
  • Polje: do 1: 300 * .
  • Spread: od 0 pips.
Počnite trgovati

* - Dostupno samo profesionalnim klijentima.

Trgovina 3.000+ US stocksbez provizije u R Trader

  • Bez provizije po dionici
  • Nema naknade (preko noći) za financiranje
  • Nema ograničenja u broju narudžbi
Uložite sada u dionice

Službeni partner BMW M Motorsport

Slijedi željene ciljeve zajedno s nama!

Počnite trgovati

Ulažite u indeksepo ekskluzivnim uvjetima

  • Spread za DE30 indeks je od 0 pips.
  • Provizija iznosi od 4 USD za volumen trgovanja od milijun USD.
  • Minimalni lot i korak su 0,01.
Čitaj više

Prime računi:napredni uvjeti za klijente RoboMarketsa

  • Izvršenje tržišta
  • Minimalno spread od 0 str.
  • Prosječno spread (EURUSD) - 0,3 p.
Saznajte više

0% Provizije za depozit na vašem računu

RoboMarkets pokriva sve troškove: kad naši klijenti polože svoje trgovinske račune, provizija je uvijek 0%.

Saznajte više

Napredna ulaganja s europskim brokerom

RoboMarkets nudi ugodno okruženje za ulaganja: 2 praktične platforme, transparentni uvjeti, tisuće trgovaca.

Investirati

Kako stvoriti trgovinskog robota u samo 60 minuta? Besplatno. Nisu potrebne napredne vještine.

Koristite R Trader, jednostavan i praktičan programator za automatizaciju trgovanja!

Čitaj više

Cent računi: trgovanje malim depozitom

Optimalno rješenje za testiranje novih strategija ili trgovanje robotima u stvarnim tržišnim uvjetima s malim depozitima.

Otvori račun

Vrste računa

Sve vrste računa

Platforme za trgovanje

  • Najpopularnija platforma za trgovanje na Forex tržištu s velikim brojem informativnih materijala, trgovačkih robota i pokazatelja.

    • 3 vrste izvršenja naloga
    • 9 vremenskih okvira za grafikone
    • 50 integriranih pokazatelja za tehničku analizu
    • Razne vrste naloga
  • Najnovija inačica MetaTrader platforme s mogućnošću izbora između mreža i zaštite.

    • 4 vrste izvršenja naloga
    • Testiranje u više valuta
    • Dubina tržišta
    • 6 vrsta naloga na čekanju

RoboMarkets platforme za trgovanje

  • RoboMarkets predstavlja MobileTrader i WebTrader, vlasničke platforme, fleksibilnije i najsuvremenije alternative desktop platformama.

    • Prilika za trgovinu putem preglednika na bilo kojem mobilnom uređaju sa sustavom iOS ili Android.
    • Ista funkcionalnost kao i na radnim platformama.
    • Kontrola nad svojim položajima s bilo kojeg mjesta na svijetu.
  • Platforma s više imovine s visoko funkcionalnim alatima za tehničku analizu i najbržim financijskim ljestvicama u industriji.

    • Više od 12.000 dionica, indeksa, deviznih valuta i ETF-a.
    • Minimalni depozit je 100 USD.
    • Jedinstveni graditelj robotskih trgovaca, koji ne zahtijeva nikakve napredne vještine.
Platforme za trgovanje Cent er

Ekskluzivne platforme za trgovanje

Za one trgovce koji vole biti uvijek u pokretu predstavljamo ekskluzivne platforme za trgovanje RoboForex: WebTrader i MobileTrader.

Preuzmite u App StoreuNabavite ga na Google Playu

Sigurnost svojih sredstava

RoboMarkets slijedi EU zakonodavstvo i udovoljava stvarnim zahtjevima da osigurate svoje trgovanje s nama.

Počnite trgovati odmah

8 klasa imovine

Pristupite najvećim svjetskim tržištima uz pomoć RoboMarkets računa i platforma.

  • Forex

    RoboMarkets nudi pouzdan i transparentan pristup trgovanju s više od 40 valutnih parova.

    Značajke Forexa
    • spread s od 0 pips
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Najbrža moguća brzina izvršenja
    Čitaj više
  • zalihe

    Ulaganja u stvarne US stocks i CFDs u dionice putem jedne od najpouzdanijih platformi u industriji.

    Značajke dionica
    • Minimalni depozit je 100 USD
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Besplatni online ažurni podaci s burze
    Čitaj više
  • indeksi

    Indeks se često percipira kao portfelj dionica, koji predstavlja neko tržište ili tržišni sektor.

    Značajke indeksa
    • Čvrsto spread bez dodavanja
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Više od 10 instrumenata
    Čitaj više
  • ETF

    Pridružite se trgovanju ETF-om gdje se upravlja imovinom vrijednom više od tri bilijuna USD.

    Značajke ETF-a
    • Minimalni depozit je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Podržani korporativni događaji i automatska obrada
    Čitaj više
  • Meke robe

    Pokušajte trgovati ETF-ovima mekim proizvodima poput kakaa, kukuruza, kave, soje, šećera, voća ili pšenice.

    Značajke meke robe
    • Minimalni depozit je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Više od 100 instrumenata
    Čitaj više
  • Energetska roba

    Pokušajte trgovati CFDs i ETF-ovima energentima poput prirodnog plina, nafte, lož-ulja i etanola.

    Značajke energetskih proizvoda
    • Niska spread s
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Odličan izbor za trgovanje unutar dana
    • Minimalni depozit - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • metali

    Pokušajte trgovati CFDs i ETF-ovima za plemenite metale, uključujući zlato, srebro, paladij i platinu, kao i parove Gold / USD i Silver / USD.

    Značajke metala
    • Prilika da se zaštiti od rizika poli tipične nestabilnosti i slabosti dolara
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Minimalni depozit - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • Cryptocurrencies

    Trgovanje CFDs popularnim kripto valutama, kao što su Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin i Ripple.

    Značajke kripto valute
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platforme
    • Dostupno je više od 10 kripto valuta
    • Lever do 1: 2
    • 24/7 trgovanje
    Čitaj više

Kad naši klijenti polože svoje trgovinske račune, naknada se ne naplaćuje, jer RoboMarkets pokriva sve troškove depozita. Odaberite sustav plaćanja prema vašoj praktičnosti, a ne isplativosti.

Štoviše, RoboMarkets nudi svojim klijentima povlačenje sredstava bez provizije dva puta mjesečno.

  • Automatski sustav povlačenja: podizanje sredstava u roku jedne minute za određene načine plaćanja
  • Sustav radi 24/7
  • Jednostavno, pouzdano i brzo

Više od 20 načina za polaganje sredstava

Ulažite na Forex

  •  

    Za jednostavna kratkoročna ulaganja

    • 1.000 trgovaca na koje treba izabrati
    • Detaljna statistika rezultata trgovanja
    • Prilika da u bilo kojem trenutku otkažete pretplatu

    CopyFX platforma je stvorena za one trgovce, koji traže jednostavan i praktičan način ulaganja sredstava.

    Saznajte više
  •  

    Za profesionalce s financijskih tržišta

    • Poboljšani sustav upravljanja rizikom
    • Jednostavna i praktična optimizacija dobiti i gubitaka
    • Ulagači plaćaju samo ako dobiju profit

    Jedinstvena investicijska platforma RAMM pomaže vam da kopirate transakcije i potpuno kontrolirate sve moguće rizike.

    Saznajte više

RoboMarkets Market Analytics

Economic calendar

Cijeli kalendar
Loading...

Vijesti o tvrtki

read rssArhiva vijesti

Kotacije valuta

Currency
SimbolPonudaPitatiŠirenje
AUDUSD0.653630.653660.3
GBPCHF1.184471.184560.9
GBPJPY131.164131.1710.7
GBPUSD1.21831.218360.6
EURCHF1.058911.058960.5
EURGBP0.893940.8940.6
EURJPY117.257117.2620.5
EURUSD1.089121.089150.3
NZDUSD0.610030.610090.6
USDCAD1.398911.398980.7
USDCHF0.972230.972270.4
USDJPY107.661107.6640.3
Metals
SimbolPonudaPitatiŠirenje
XAGUSD17.09317.111.7
XAUUSD1726.91727.4858
CFD
SimbolPonudaPitatiŠirenje
BRENT35.735.810
WTI33.6233.686

Ekskluzivna tržišna analitika

  • Claws & Horns, neovisna organizacija koja brokerima pruža niz potrebnih analitičkih alata.

  • FxWirePro ™ je vodeća među tvrtkama za financijsku analizu koja pružaju istraživanja u stvarnom vremenu sudionicima FX-a širom svijeta.

Prepoznati od Prestiious Awards

Priznaju ga najcjenjeniji stručnjaci industrije financijskih tržišta.

Više od 200.000 računa za trgovanje.

  • najsigurnije
    Europski posrednik

    2020
    Nagrade London London Show
  • Najbolje
    Izvršenje trgovanja

    2019
    Nagrada profesionalnog trgovca
  • Najbolji klijent
    Service Forex, Europa

    2019
    Nagrade Global Brands
  • Vodeći europski
    Indeks Broker

    2019
    Global Forex nagrade
  • Vodeći mobilni
    Trgovački posrednik

    2018
    Manchester Invest invest
  • Najbolje dionice
    Trgovački posrednik

    2018
    Londonska izložba investitora
  • najsigurnije
    Europski posrednik

    2018
    Global Brands Magazine