Posebna ponuda za tržišne profesionalce

Trgovina na ECN računima s polugom do 1: 500 * , spread s od 0 pips, a minimalnim depozitom od 100 USD do kraja 2020. godine!

Počnite trgovati

* - Dostupno samo profesionalnim klijentima.

Samo do kraja 2020. - Posebni uvjeti trgovanja na Prime računima!

  • Minimalni depozit: 100 USD umjesto 5.000 USD.
  • Polje: do 1: 300 * .
  • Spread: od 0 pips.
Počnite trgovati

* - Dostupno samo profesionalnim klijentima.

Trgovina 3.000+ US stocksbez provizije u R Trader

  • Bez provizije po dionici
  • Nema naknade (preko noći) za financiranje
  • Nema ograničenja u broju narudžbi
Uložite sada u dionice

Službeni partner BMW M Motorsport

Slijedi željene ciljeve zajedno s nama!

Počnite trgovati

Ulažite u indeksepo ekskluzivnim uvjetima

  • Spread za DE30 indeks je od 0 pips.
  • Provizija iznosi od 4 USD za volumen trgovanja od milijun USD.
  • Minimalni lot i korak su 0,01.
Čitaj više

Prime računi:napredni uvjeti za klijente RoboMarketsa

  • Izvršenje tržišta
  • Minimalno spread od 0 str.
  • Prosječno spread (EURUSD) - 0,3 p.
Saznajte više

0% Provizije za depozit na vašem računu

RoboMarkets pokriva sve troškove: kad naši klijenti polože svoje trgovinske račune, provizija je uvijek 0%.

Saznajte više

Napredna ulaganja s europskim brokerom

RoboMarkets nudi ugodno okruženje za ulaganja: 2 praktične platforme, transparentni uvjeti, tisuće trgovaca.

Investirati

Kako stvoriti trgovinskog robota u samo 60 minuta? Besplatno. Nisu potrebne napredne vještine.

Koristite R Trader, jednostavan i praktičan programator za automatizaciju trgovanja!

Čitaj više

Cent računi: trgovanje malim depozitom

Optimalno rješenje za testiranje novih strategija ili trgovanje robotima u stvarnim tržišnim uvjetima s malim depozitima.

Otvori račun

Vrste računa

Sve vrste računa

Platforme za trgovanje

  • Najpopularnija platforma za trgovanje na Forex tržištu s velikim brojem informativnih materijala, trgovačkih robota i pokazatelja.

    • 3 vrste izvršenja naloga
    • 9 vremenskih okvira za grafikone
    • 50 integriranih pokazatelja za tehničku analizu
    • Razne vrste naloga
  • Najnovija inačica MetaTrader platforme s mogućnošću izbora između mreža i zaštite.

    • 4 vrste izvršenja naloga
    • Testiranje u više valuta
    • Dubina tržišta
    • 6 vrsta naloga na čekanju

RoboMarkets platforme za trgovanje

  • RoboMarkets predstavlja MobileTrader i WebTrader, vlasničke platforme, fleksibilnije i najsuvremenije alternative desktop platformama.

    • Prilika za trgovinu putem preglednika na bilo kojem mobilnom uređaju sa sustavom iOS ili Android.
    • Ista funkcionalnost kao i na radnim platformama.
    • Kontrola nad svojim položajima s bilo kojeg mjesta na svijetu.
  • Platforma s više imovine s visoko funkcionalnim alatima za tehničku analizu i najbržim financijskim ljestvicama u industriji.

    • Više od 12.000 dionica, indeksa, deviznih valuta i ETF-a.
    • Minimalni depozit je 100 USD.
    • Jedinstveni graditelj robotskih trgovaca, koji ne zahtijeva nikakve napredne vještine.
Platforme za trgovanje Cent er

Ekskluzivne platforme za trgovanje

Za one trgovce koji vole biti uvijek u pokretu predstavljamo ekskluzivne platforme za trgovanje RoboForex: WebTrader i MobileTrader.

Preuzmite u App StoreuNabavite ga na Google Playu

Sigurnost svojih sredstava

RoboMarkets slijedi EU zakonodavstvo i udovoljava stvarnim zahtjevima da osigurate svoje trgovanje s nama.

Počnite trgovati odmah

8 klasa imovine

Pristupite najvećim svjetskim tržištima uz pomoć RoboMarkets računa i platforma.

  • Forex

    RoboMarkets nudi pouzdan i transparentan pristup trgovanju s više od 40 valutnih parova.

    Značajke Forexa
    • spread s od 0 pips
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Najbrža moguća brzina izvršenja
    Čitaj više
  • zalihe

    Ulaganja u stvarne US stocks i CFDs u dionice putem jedne od najpouzdanijih platformi u industriji.

    Značajke dionica
    • Minimalni depozit je 100 USD
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Besplatni online ažurni podaci s burze
    Čitaj više
  • indeksi

    Indeks se često percipira kao portfelj dionica, koji predstavlja neko tržište ili tržišni sektor.

    Značajke indeksa
    • Čvrsto spread bez dodavanja
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Više od 10 instrumenata
    Čitaj više
  • ETF

    Pridružite se trgovanju ETF-om gdje se upravlja imovinom vrijednom više od tri bilijuna USD.

    Značajke ETF-a
    • Minimalni depozit je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Podržani korporativni događaji i automatska obrada
    Čitaj više
  • Meke robe

    Pokušajte trgovati ETF-ovima mekim proizvodima poput kakaa, kukuruza, kave, soje, šećera, voća ili pšenice.

    Značajke meke robe
    • Minimalni depozit je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Više od 100 instrumenata
    Čitaj više
  • Energetska roba

    Pokušajte trgovati CFDs i ETF-ovima energentima poput prirodnog plina, nafte, lož-ulja i etanola.

    Značajke energetskih proizvoda
    • Niska spread s
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Odličan izbor za trgovanje unutar dana
    • Minimalni depozit - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • metali

    Pokušajte trgovati CFDs i ETF-ovima za plemenite metale, uključujući zlato, srebro, paladij i platinu, kao i parove Gold / USD i Silver / USD.

    Značajke metala
    • Prilika da se zaštiti od rizika poli tipične nestabilnosti i slabosti dolara
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Minimalni depozit - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • Cryptocurrencies

    Trgovanje CFDs popularnim kripto valutama, kao što su Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin i Ripple.

    Značajke kripto valute
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platforme
    • Dostupno je više od 10 kripto valuta
    • Lever do 1: 2
    • 24/7 trgovanje
    Čitaj više

Kad naši klijenti polože svoje trgovinske račune, naknada se ne naplaćuje, jer RoboMarkets pokriva sve troškove depozita. Odaberite sustav plaćanja prema vašoj praktičnosti, a ne isplativosti.

Štoviše, RoboMarkets nudi svojim klijentima povlačenje sredstava bez provizije dva puta mjesečno.

  • Automatski sustav povlačenja: podizanje sredstava u roku jedne minute za određene načine plaćanja
  • Sustav radi 24/7
  • Jednostavno, pouzdano i brzo

Više od 20 načina za polaganje sredstava

Ulažite na Forex

  •  

    Za jednostavna kratkoročna ulaganja

    • 1.000 trgovaca na koje treba izabrati
    • Detaljna statistika rezultata trgovanja
    • Prilika da u bilo kojem trenutku otkažete pretplatu

    CopyFX platforma je stvorena za one trgovce, koji traže jednostavan i praktičan način ulaganja sredstava.

    Saznajte više
  •  

    Za profesionalce s financijskih tržišta

    • Poboljšani sustav upravljanja rizikom
    • Jednostavna i praktična optimizacija dobiti i gubitaka
    • Ulagači plaćaju samo ako dobiju profit

    Jedinstvena investicijska platforma RAMM pomaže vam da kopirate transakcije i potpuno kontrolirate sve moguće rizike.

    Saznajte više

RoboMarkets Market Analytics

Economic calendar

Cijeli kalendar
Loading...

Vijesti o tvrtki

read rssArhiva vijesti
RoboMarkets: promjene u rasporedu trgovanja (Whit Monday)
Raspored trgovanja s nekoliko instrumenata bit će promijenjen zbog Whit ponedjeljka u nekoliko europskih zemalja.

Kotacije valuta

Currency
SimbolPonudaPitatiŠirenje
AUDUSD0.66390.663950.5
GBPCHF1.183231.183320.9
GBPJPY132.72132.7280.8
GBPUSD1.230781.230840.6
EURCHF1.06621.066240.4
EURGBP0.901030.901050.2
EURJPY119.59119.5910.1
EURUSD1.1091.109010.1
NZDUSD0.618290.618370.8
USDCAD1.380841.380880.4
USDCHF0.961360.96140.4
USDJPY107.833107.8350.2
Metals
SimbolPonudaPitatiŠirenje
XAGUSD17.85317.8610.8
XAUUSD1734.91735.2131
CFD
SimbolPonudaPitatiŠirenje
BRENT36.0236.064
WTI33.7333.774

Ekskluzivna tržišna analitika

  • Claws & Horns, neovisna organizacija koja brokerima pruža niz potrebnih analitičkih alata.

  • FxWirePro ™ je vodeća među tvrtkama za financijsku analizu koja pružaju istraživanja u stvarnom vremenu sudionicima FX-a širom svijeta.

Prepoznati od Prestiious Awards

Priznaju ga najcjenjeniji stručnjaci industrije financijskih tržišta.

Više od 200.000 računa za trgovanje.

  • najsigurnije
    Europski posrednik

    2020
    Nagrade London London Show
  • Najbolje
    Izvršenje trgovanja

    2019
    Nagrada profesionalnog trgovca
  • Najbolji klijent
    Service Forex, Europa

    2019
    Nagrade Global Brands
  • Vodeći europski
    Indeks Broker

    2019
    Global Forex nagrade
  • Vodeći mobilni
    Trgovački posrednik

    2018
    Manchester Invest invest
  • Najbolje dionice
    Trgovački posrednik

    2018
    Londonska izložba investitora
  • najsigurnije
    Europski posrednik

    2018
    Global Brands Magazine