Posebna ponuda za profesionalce na tržištu

Trgujte na računima ECN s polugom do 1: 500 * , spread s od 0 pips i minimalnim pologom od 100 USD do kraja 2020. godine!

Počnite trgovati

* - Dostupno samo profesionalnim klijentima.

Samo do kraja 2020. - Posebni uvjeti trgovanja na računima Prime!

  • Minimalni polog: 100 USD umjesto 5000 USD.
  • Poluga: do 1: 300 * .
  • Spread: od 0 pips.
Počnite trgovati

* - Dostupno samo profesionalnim klijentima.

Trgujte 3000+ US stocksbez provizije za R Trader

  • Bez provizije po dionici
  • Nema naknade za financiranje (preko noći)
  • Nema ograničenja za broj narudžbi
Uložite odmah u dionice

Službeni partner BMW M Motorsport

Pratite željene ciljeve zajedno s nama!

Počnite trgovati

Ulažite u indeksepod ekskluzivnim uvjetima

  • Spread za indeks DE30 kreće se od 0 pips.
  • Provizija je od 4 USD za obim trgovine od 1 milijuna USD.
  • Minimalni lot i korak su 0,01.
Čitaj više

Prime računa:napredni uvjeti za RoboMarkets klijenta

  • Izvršenje tržišta
  • Minimalno spread od 0 str.
  • Prosjek spread (EURUSD) - 0,3 str.
Saznajte više

0% provizije za polog na vašem računu

RoboMarkets pokriva sve troškove: kada naši klijenti polože svoje trgovačke račune, provizija je uvijek 0%.

Saznajte više

Napredna ulaganja kod europskog brokera

RoboMarkets nudi ugodno okruženje za ulaganja: 2 prikladne platforme, transparentni uvjeti, tisuće trgovaca.

Investirati

Kako stvoriti trgovačkog robota u samo 60 minuta? Besplatno. Nisu potrebne vještine prog ramm.

Upotrijebite R Trader, jednostavan i prikladan alat za izradu strategija, za automatizaciju trgovanja!

Čitaj više

Cent računa: trgovanje s malim depozitom

Optimalno rješenje za testiranje novih strategija ili trgovanje robotima u stvarnim tržišnim uvjetima uz male depozite.

Otvorite račun

Vrste računa

Sve vrste računa

Platforme za trgovanje

  • Najpopularnija platforma za trgovanje na Forex tržištu s velikim brojem informativnih materijala, trgovačkih robota i pokazatelja.

    • 3 vrste izvršenja naloga
    • 9 vremenskih okvira za grafikone
    • 50 integriranih pokazatelja za tehničku analizu
    • Raznolikost vrsta narudžbi
  • Najnovija verzija platforme MetaTrader s mogućnošću odabira među mrežama i sustavima zaštite.

    • 4 vrste izvršenja naloga
    • Multivalutni tester
    • Dubina tržišta
    • 6 vrsta naloga na čekanju

RoboMarkets Platforme za trgovanje

  • RoboMarkets predstavlja MobileTrader i WebTrader, vlasničke platforme, fleksibilnije i najsuvremenije alternative stolnim platformama.

    • Prilika za trgovinu iz preglednika na bilo kojem mobilnom uređaju sa sustavom iOS ili Android.
    • Ista funkcionalnost kao na stolnim platformama.
    • Kontrolirajte svoje položaje s bilo kojeg mjesta na svijetu.
  • Platforma s više sredstava s visoko funkcionalnim alatima za tehničku analizu i najbržim financijskim ljestvicama u industriji.

    • Više od 12.000 dionica, indeksa, deviza i ETF-a.
    • Minimalni polog je 100 USD.
    • Jedinstveni graditelj trgovačkih robota, koji ne zahtijeva nikakve vještine ramm.
Platforme za trgovanje Cent

Ekskluzivne platforme za trgovanje

Za one trgovce koji vole biti uvijek u pokretu predstavljamo ekskluzivne RoboForex trgovačke platforme: WebTrader i MobileTrader.

Preuzmi u App StoreuPreuzmi na Google Playu

Sigurnost svojih sredstava

RoboMarkets slijedi EU zakonodavstvo i udovoljava stvarnim zahtjevima da osigurate svoje trgovanje s nama.

Počnite trgovati odmah

8 klase imovine

Pristupite najvećim svjetskim tržištima uz pomoć računa i platformi RoboMarkets.

  • Forex

    RoboMarkets nudi pouzdan i transparentan pristup trgovanju s više od 40 valutnih parova.

    Forex značajke
    • Institucionalni spread od 0 pips
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Najbrža moguća brzina izvršenja
    Čitaj više
  • Dionice

    Ulaganja u stvarne US stocks i CFDs na dionice putem jedne od najpouzdanijih platformi u industriji.

    Značajke dionica
    • Minimalni polog je 100 USD
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Besplatni internetski ažurni podaci s burze
    Čitaj više
  • Indeksi

    Indeks se često doživljava kao portfelj dionica, koji predstavljaju neko tržište ili tržišni sektor.

    Značajke indeksa
    • Usko spread s bez nadoknade
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Više od 10 instrumenata
    Čitaj više
  • ETF-ovi

    Pridružite se ETF trgovanju, gdje se upravlja imovinom vrijednom više od 3 bilijuna USD.

    Značajke ETF-a
    • Minimalni polog je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Podržani i automatski obrađeni korporativni događaji
    Čitaj više
  • Mekane robe

    Pokušajte trgovati ETF-ovima za meku robu poput kakaa, kukuruza, kave, soje, šećera, voća ili pšenice.

    Značajke meke robe
    • Minimalni polog je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Više od 100 instrumenata
    Čitaj više
  • Energetske robe

    Pokušajte trgovati CFDs i ETF-ovima za energetske proizvode kao što su prirodni plin, nafta, lož ulje i etanol.

    Značajke energetskih roba
    • Najnižih spread s
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Izvrstan izbor za unutardnevno trgovanje
    • Minimalni polog - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • Metali

    Pokušajte trgovati s CFDs i ETF-ima na plemenitim metalima, uključujući zlato, srebro, paladij i platinu, kao i parove Gold / USD i Silver / USD.

    Značajke metala
    • Prilika za zaštitu rizika od poli tičke nestabilnosti i slabosti dolara
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Minimalni polog - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • Kriptovalute

    Trgovanje CFDs na popularnim kriptovalutama, kao što su Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin i Ripple.

    Značajke kriptovaluta
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platforme
    • Dostupno je više od 10 kriptovaluta
    • Iskoristite do 1: 2
    • 24/7 trgovina
    Čitaj više

Kada naši klijenti polože svoje trgovačke račune, ne naplaćuje se provizija, jer RoboMarkets pokriva sve troškove pologa. Odaberite sustav plaćanja prema svojoj udobnosti, a ne isplativosti.

Štoviše, RoboMarkets nudi svojim klijentima dva puta mjesečno povlačenje sredstava bez provizije.

  • Sustav automatskog povlačenja: podizanje u roku od minute za određene načine plaćanja
  • Sustav radi 24/7
  • Jednostavno, pouzdano i brzo

Više od 20 načina polaganja sredstava

Ulažite na Forex

  •  

    Za jednostavna kratkoročna ulaganja

    • 1.000 trgovaca na izbor
    • Detaljne statistike o rezultatima trgovanja trgovca
    • Prilika za otkazivanje pretplate u bilo kojem trenutku

    Platforma CopyFX stvorena je za one trgovce koji traže jednostavan i prikladan način ulaganja sredstava.

    Saznajte više

RoboMarkets Analitika tržišta

Economic calendar

Cijeli kalendar
Loading...

Vijesti o tvrtki

read rssArhiva vijesti
RoboMarkets dodaje nove MetaTrader 5-temeljene račune
Inovativna platforma MT5 od danas nudi klijentima RoboMarkets ekskluzivne uvjete za trgovanje na Prime računima.
RoboMarkets: promjene u rasporedu trgovanja (Praznik rada u SAD-u)
Raspored trgovanja na nekoliko instrumenata izmijenit će se zbog Praznika rada u SAD-u.
RoboMarkets: važne informacije u vezi s dijeljenjem dionica Applea i Tesle 31. kolovoza 2020. godine
Podijeli će utjecati na otvorene pozicije i na čekanju naloga u MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader.

Kotacije valuta

Currency
SimbolPonudaPitatiŠirenje
AUDUSD0.718670.71870.3
GBPCHF1.184481.184631.5
GBPJPY136.088136.0991.1
GBPUSD1.289211.289260.5
EURCHF1.078941.079010.7
EURGBP0.910850.910920.7
EURJPY123.963123.9670.4
EURUSD1.174331.174350.2
NZDUSD0.664940.665030.9
USDCAD1.329041.329080.4
USDCHF0.918770.918830.6
USDJPY105.561105.5630.2
Metals
SimbolPonudaPitatiŠirenje
XAGUSD24.0624.0731.3
XAUUSD1910.721911.0129
CFD
SimbolPonudaPitatiŠirenje
BRENT40.5240.553
WTI38.3238.342

Ekskluzivna analitika tržišta

  • Claws & Horns, neovisna organizacija koja posrednicima pruža set potrebnih analitičkih alata.

  • FxWirePro ™ je lider među tvrtkama za financijsku analizu koji pružaju istraživanja u stvarnom vremenu sudionicima deviznih transakcija širom svijeta.

Prepoznati od Prestiious Awards

Priznaju ga najcjenjeniji stručnjaci industrije financijskih tržišta.

Više od 200.000 računa za trgovanje.

  • Najbolje
    Globalni berzanski posrednik

    2020
    Global Forex nagrade B2B
  • najsigurnije
    Europski posrednik

    2020
    Nagrade London London Show
  • Najbolje
    Izvršenje trgovanja

    2019
    Nagrada profesionalnog trgovca
  • Najbolji klijent
    Service Forex, Europa

    2019
    Nagrade Global Brands
  • Vodeći europski
    Indeks Broker

    2019
    Global Forex nagrade
  • Vodeći mobilni
    Trgovački posrednik

    2018
    Manchester Invest invest
  • Najbolje dionice
    Trgovački posrednik

    2018
    Londonska izložba investitora