Posebna ponuda za profesionalce na tržištu

Trgujte na računima ECN s polugom do 1: 500 * , spread s od 0 pips i minimalnim pologom od 100 USD do kraja 2020. godine!

Počnite trgovati

* - Dostupno samo profesionalnim klijentima.

Samo do kraja 2020. - Posebni uvjeti trgovanja na računima Prime!

  • Minimalni polog: 100 USD umjesto 5000 USD.
  • Poluga: do 1: 300 * .
  • Spread: od 0 pips.
Počnite trgovati

* - Dostupno samo profesionalnim klijentima.

Trgujte 3000+ US stocksbez provizije za R Trader

  • Bez provizije po dionici
  • Nema naknade za financiranje (preko noći)
  • Nema ograničenja za broj narudžbi
Uložite odmah u dionice

Službeni partner BMW M Motorsport

Pratite željene ciljeve zajedno s nama!

Počnite trgovati

Ulažite u indeksepod ekskluzivnim uvjetima

  • Spread za indeks DE30 kreće se od 0 pips.
  • Provizija je od 4 USD za obim trgovine od 1 milijuna USD.
  • Minimalni lot i korak su 0,01.
Čitaj više

Prime računa:napredni uvjeti za RoboMarkets klijenta

  • Izvršenje tržišta
  • Minimalno spread od 0 str.
  • Prosjek spread (EURUSD) - 0,3 str.
Saznajte više

0% provizije za polog na vašem računu

RoboMarkets pokriva sve troškove: kada naši klijenti polože svoje trgovačke račune, provizija je uvijek 0%.

Saznajte više

Napredna ulaganja kod europskog brokera

RoboMarkets nudi ugodno okruženje za ulaganja: 2 prikladne platforme, transparentni uvjeti, tisuće trgovaca.

Uložiti

Kako stvoriti trgovačkog robota u samo 60 minuta? Besplatno. Nisu potrebne vještine prog ramm.

Upotrijebite R Trader, jednostavan i prikladan alat za izradu strategija, za automatizaciju trgovanja!

Čitaj više

Cent računa: trgovanje s malim depozitom

Optimalno rješenje za testiranje novih strategija ili trgovanje robotima u stvarnim tržišnim uvjetima uz male depozite.

Otvorite račun

Vrste računa

Sve vrste računa

Platforme za trgovanje

  • Najpopularnija platforma za trgovanje na Forex tržištu s velikim brojem informativnih materijala, trgovačkih robota i pokazatelja.

    • 3 vrste izvršenja naloga
    • 9 vremenskih okvira za grafikone
    • 50 integriranih pokazatelja za tehničku analizu
    • Raznolikost vrsta narudžbi
  • Najnovija verzija platforme MetaTrader s mogućnošću odabira među mrežama i sustavima zaštite.

    • 4 vrste izvršenja naloga
    • Multivalutni tester
    • Dubina tržišta
    • 6 vrsta naloga na čekanju

RoboMarkets Platforme za trgovanje

  • RoboMarkets predstavlja MobileTrader i WebTrader, vlasničke platforme, fleksibilnije i najsuvremenije alternative stolnim platformama.

    • Prilika za trgovinu iz preglednika na bilo kojem mobilnom uređaju sa sustavom iOS ili Android.
    • Ista funkcionalnost kao na stolnim platformama.
    • Kontrolirajte svoje položaje s bilo kojeg mjesta na svijetu.
  • Platforma s više sredstava s visoko funkcionalnim alatima za tehničku analizu i najbržim financijskim ljestvicama u industriji.

    • Više od 12.000 dionica, indeksa, deviza i ETF-a.
    • Minimalni polog je 100 USD.
    • Jedinstveni graditelj trgovačkih robota, koji ne zahtijeva nikakve vještine ramm.
Platforme za trgovanje Cent

Ekskluzivne platforme za trgovanje

Za one trgovce koji vole biti uvijek u pokretu predstavljamo ekskluzivne RoboForex trgovačke platforme: WebTrader i MobileTrader.

Preuzmi u App StoreuPreuzmi na Google Playu

Sigurnost svojih sredstava

RoboMarkets slijedi EU zakonodavstvo i udovoljava stvarnim zahtjevima da osigurate svoje trgovanje s nama.

Počnite trgovati odmah

8 klase imovine

Pristupite najvećim svjetskim tržištima uz pomoć računa i platformi RoboMarkets.

  • Forex

    RoboMarkets nudi pouzdan i transparentan pristup trgovanju s više od 40 valutnih parova.

    Forex značajke
    • Institucionalni spread od 0 pips
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Najbrža moguća brzina izvršenja
    Čitaj više
  • Dionice

    Ulaganja u stvarne US stocks i CFDs na dionice putem jedne od najpouzdanijih platformi u industriji.

    Značajke dionica
    • Minimalni polog je 100 USD
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Besplatni internetski ažurni podaci s burze
    Čitaj više
  • Indeksi

    Indeks se često doživljava kao portfelj dionica, koji predstavljaju neko tržište ili tržišni sektor.

    Značajke indeksa
    • Usko spread s bez nadoknade
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Više od 10 instrumenata
    Čitaj više
  • ETF-ovi

    Pridružite se ETF trgovanju, gdje se upravlja imovinom vrijednom više od 3 bilijuna USD.

    Značajke ETF-a
    • Minimalni polog je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Podržani i automatski obrađeni korporativni događaji
    Čitaj više
  • Mekane robe

    Pokušajte trgovati ETF-ovima za meku robu poput kakaa, kukuruza, kave, soje, šećera, voća ili pšenice.

    Značajke meke robe
    • Minimalni polog je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Više od 100 instrumenata
    Čitaj više
  • Energetske robe

    Pokušajte trgovati CFDs i ETF-ovima za energetske proizvode kao što su prirodni plin, nafta, lož ulje i etanol.

    Značajke energetskih roba
    • Najnižih spread s
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Izvrstan izbor za unutardnevno trgovanje
    • Minimalni polog - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • Metali

    Pokušajte trgovati s CFDs i ETF-ima na plemenitim metalima, uključujući zlato, srebro, paladij i platinu, kao i parove Gold / USD i Silver / USD.

    Značajke metala
    • Prilika za zaštitu rizika od poli tičke nestabilnosti i slabosti dolara
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Minimalni polog - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • Kriptovalute

    Trgovanje CFDs na popularnim kriptovalutama, kao što su Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin i Ripple.

    Značajke kriptovaluta
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platforme
    • Dostupno je više od 10 kriptovaluta
    • Iskoristite do 1: 2
    • 24/7 trgovina
    Čitaj više

Kada naši klijenti polože svoje trgovačke račune, ne naplaćuje se provizija, jer RoboMarkets pokriva sve troškove pologa. Odaberite sustav plaćanja prema vašoj praktičnosti, a ne isplativosti.

Štoviše, RoboMarkets nudi svojim klijentima dva puta mjesečno povlačenje sredstava bez provizije.

  • Sustav automatskog povlačenja: podizanje u roku od minute za određene načine plaćanja
  • Sustav radi 24/7
  • Jednostavno, pouzdano i brzo

Više od 20 načina polaganja sredstava

Ulažite na Forex

  •  

    Za jednostavna kratkoročna ulaganja

    • 1.000 trgovaca na izbor
    • Detaljne statistike o rezultatima trgovanja trgovca
    • Prilika za otkazivanje pretplate u bilo kojem trenutku

    Platforma CopyFX stvorena je za one trgovce koji traže jednostavan i prikladan način ulaganja sredstava.

    Saznajte više

RoboMarkets Analitika tržišta

Economic calendar

Cijeli kalendar
Loading...

Vijesti o tvrtki

read rssArhiva vijesti
RoboMarkets: promjene u rasporedu trgovanja (Dan zahvalnosti u SAD-u)
Raspored trgovanja na nekoliko instrumenata bit će promijenjen zbog Dana zahvalnosti u SAD-u.
Mogući porast nestabilnosti zbog predsjedničkih izbora u SAD-u
Tijekom predsjedničkih izbora u SAD-u, likvidnost i nestabilnost mogu naglo fluktuirati.
RoboMarkets: promjene u rasporedu trgovanja (vraćanje na standardno vrijeme i dan jedinstva)
Raspored trgovanja promijenit će se zbog vraćanja na standardno vrijeme u Europi i SAD-u i proslave Dana jedinstva u Rusiji.

Kotacije valuta

Currency
SimbolPonudaPitatiŠirenje
AUDUSD0.738690.738740.5
GBPCHF1.204741.204861.2
GBPJPY138.544138.5530.9
GBPUSD1.333841.333920.8
EURCHF1.081121.08120.8
EURGBP0.897340.897410.7
EURJPY124.328124.3320.4
EURUSD1.196961.196990.3
NZDUSD0.703010.703080.7
USDCAD1.298941.298980.4
USDCHF0.903210.903260.5
USDJPY103.868103.8710.3
Metals
SimbolPonudaPitatiŠirenje
XAGUSD21.95521.9711.6
XAUUSD1767.141767.4228
CFD
SimbolPonudaPitatiŠirenje
BRENT47.6447.673
WTI44.9644.993

Ekskluzivna analitika tržišta

  • Claws & Horns, neovisna organizacija koja posrednicima pruža set potrebnih analitičkih alata.

  • FxWirePro ™ je lider među tvrtkama za financijsku analizu koji pružaju istraživanja u stvarnom vremenu sudionicima deviznih transakcija širom svijeta.

Prepoznat po prestižnim nagradama

Priznati od najcjenjenijih stručnjaka iz industrije financijskih tržišta.

Više od 200 000 trgovačkih računa.

  • Najbolji broker ECN (Europa)

    2020
    Globalne marke
    Nagrade magazina
  • Najinovativnija platforma za trgovanje (MT5) (Europa)

    2020
    Globalno bankarstvo
    & Nagrade za financije
  • Najbolji indeksi
    Posrednik

    2020
    Međunarodno poslovanje
    Nagrade magazina
  • Najpouzdaniji
    Europski broker

    2020
    Maloprodajne nagrade Global Forex nagrada
  • Najbolje
    Global Stock Broker

    2020
    Global Forex Awards B2B
  • Najsigurnije
    Europski broker

    2020
    Nagrade London Trader Show
  • Najbolje
    Izvršenje trgovanja

    2019
    Nagrada za profesionalnog trgovca