Posebni uvjeti trgovanja na računima Prime! *

  • Minimalni polog: 100 USD.
  • Poluga: do 1: 300 (samo za profesionalne klijente).
  • Spread: od {0/34 /}.
Počnite trgovati

* - Ponuda vrijedi do kraja 2021. godine.

Trgujte 3000+ US stocksbez provizije za R Trader

  • Bez provizije po dionici
  • Nema naknade za financiranje (preko noći)
  • Nema ograničenja za broj narudžbi
Uložite odmah u dionice

Službeni partner BMW M Motorsport

Pratite željene ciljeve zajedno s nama!

Počnite trgovati

Ulažite u indeksepod ekskluzivnim uvjetima

  • Spread za indeks DE30 kreće se od 0 pips.
  • Provizija je od 4 USD za obim trgovine od 1 milijuna USD.
  • Minimalni lot i korak su 0,01.
Čitaj više

Prime računa:napredni uvjeti za RoboMarkets klijenta

  • Izvršenje tržišta
  • Minimalno spread od 0 str.
  • Prosjek spread (EURUSD) - 0,3 str.
Saznajte više

0% provizije za polog na vašem računu

RoboMarkets pokriva sve troškove: kada naši klijenti polože svoje trgovačke račune, provizija je uvijek 0%.

Saznajte više

Napredna ulaganja kod europskog brokera

RoboMarkets nudi ugodno okruženje za ulaganja: 2 prikladne platforme, transparentni uvjeti, tisuće trgovaca.

Investirati

Kako stvoriti trgovačkog robota u samo 60 minuta? Besplatno. Nisu potrebne napredne vještine ramm.

Upotrijebite R Trader, jednostavan i prikladan alat za izradu strategija, za automatizaciju trgovanja!

Čitaj više

Cent računa: trgovanje s malim depozitom

Optimalno rješenje za testiranje novih strategija ili trgovanje robotima u stvarnim tržišnim uvjetima uz male depozite.

Otvorite račun

Vrste računa

Sve vrste računa

Platforme za trgovanje

  • Najpopularnija platforma za trgovanje na Forex tržištu s velikim brojem informativnih materijala, trgovačkih robota i pokazatelja.

    • 3 vrste izvršenja naloga
    • 9 vremenskih okvira za grafikone
    • 50 integriranih pokazatelja za tehničku analizu
    • Raznolikost vrsta narudžbi
  • Najnovija verzija platforme MetaTrader s mogućnošću odabira među mrežama i sustavima zaštite.

    • 4 vrste izvršenja naloga
    • Multivalutni tester
    • Dubina tržišta
    • 6 vrsta naloga na čekanju

RoboMarkets Platforme za trgovanje

  • RoboMarkets predstavlja MobileTrader i WebTrader, vlasničke platforme, fleksibilnije i najsuvremenije alternative stolnim platformama.

    • Prilika za trgovinu iz preglednika na bilo kojem mobilnom uređaju sa sustavom iOS ili Android.
    • Ista funkcionalnost kao na stolnim platformama.
    • Kontrolirajte svoje položaje s bilo kojeg mjesta na svijetu.
  • Platforma s više sredstava s visoko funkcionalnim alatima za tehničku analizu i najbržim financijskim ljestvicama u industriji.

    • Više od 12.000 dionica, indeksa, deviza i ETF-a.
    • Minimalni polog je 100 USD.
    • Jedinstveni graditelj trgovačkih robota, koji ne zahtijeva nikakve vještine ramm.
Platforme za trgovanje Cent

Ekskluzivne platforme za trgovanje

Za one trgovce koji vole biti uvijek u pokretu predstavljamo ekskluzivne RoboForex trgovačke platforme: WebTrader i MobileTrader.

Preuzmi u App StoreuPreuzmi na Google Playu

Sigurnost svojih sredstava

RoboMarkets slijedi EU zakonodavstvo i udovoljava stvarnim zahtjevima da osigurate svoje trgovanje s nama.

Počnite trgovati odmah

8 klase imovine

Pristupite najvećim svjetskim tržištima uz pomoć računa i platformi RoboMarkets.

  • Forex

    RoboMarkets nudi pouzdan i transparentan pristup trgovanju s više od 40 valutnih parova.

    Forex značajke
    • Institucionalni spread od 0 pips
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Najbrža moguća brzina izvršenja
    Čitaj više
  • Dionice

    Ulaganja u stvarne US stocks i CFDs na dionice putem jedne od najpouzdanijih platformi u industriji.

    Značajke dionica
    • Minimalni polog je 100 USD
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Besplatni internetski ažurni podaci s burze
    Čitaj više
  • Indeksi

    Indeks se često doživljava kao portfelj dionica, koji predstavljaju neko tržište ili tržišni sektor.

    Značajke indeksa
    • Usko spread s bez nadoknade
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Više od 10 instrumenata
    Čitaj više
  • ETF-ovi

    Pridružite se ETF trgovanju, gdje se upravlja imovinom vrijednom više od 3 bilijuna USD.

    Značajke ETF-a
    • Minimalni polog je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Podržani i automatski obrađeni korporativni događaji
    Čitaj više
  • Mekane robe

    Pokušajte trgovati ETF-ovima za meku robu poput kakaa, kukuruza, kave, soje, šećera, voća ili pšenice.

    Značajke meke robe
    • Minimalni polog je 100 USD
    • R Trader platforma
    • Više od 100 instrumenata
    Čitaj više
  • Energetske robe

    Pokušajte trgovati CFDs i ETF-ovima za energetske proizvode kao što su prirodni plin, nafta, lož ulje i etanol.

    Značajke energetskih roba
    • Najnižih spread s
    • MetaTrader 4 i R Trader platforme
    • Izvrstan izbor za unutardnevno trgovanje
    • Minimalni polog - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • Metali

    Pokušajte trgovati s CFDs i ETF-ima na plemenitim metalima, uključujući zlato, srebro, paladij i platinu, kao i parove Gold / USD i Silver / USD.

    Značajke metala
    • Prilika za zaštitu rizika od poli tičke nestabilnosti i slabosti dolara
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5 i R Trader platforme
    • Minimalni polog - 100 USD / 100 EUR / 100 GBP
    Čitaj više
  • Kriptovalute

    Trgovanje CFDs na popularnim kriptovalutama, kao što su Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin i Ripple.

    Značajke kriptovaluta
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platforme
    • Dostupno je više od 10 kriptovaluta
    • Iskoristite do 1: 2
    • 24/7 trgovina
    Čitaj više

Kada naši klijenti polože svoje trgovačke račune, ne naplaćuje se provizija, jer RoboMarkets pokriva sve troškove pologa. Odaberite sustav plaćanja prema vašoj praktičnosti, a ne isplativosti.

Štoviše, RoboMarkets nudi svojim klijentima dva puta mjesečno povlačenje sredstava bez provizije.

  • Sustav automatskog povlačenja: podizanje u roku od minute za određene načine plaćanja
  • Sustav radi 24/7
  • Jednostavno, pouzdano i brzo

Više od 20 načina polaganja sredstava

Ulažite na Forex

  •  

    Za jednostavna kratkoročna ulaganja

    • 1.000 trgovaca na izbor
    • Detaljne statistike o rezultatima trgovanja trgovca
    • Prilika za otkazivanje pretplate u bilo kojem trenutku

    Platforma CopyFX stvorena je za one trgovce koji traže jednostavan i prikladan način ulaganja sredstava.

    Saznajte više

RoboMarkets Analitika tržišta

Economic calendar

Cijeli kalendar
Loading...

Vijesti o tvrtki

read rssArhiva vijesti
RoboMarkets: promjene u rasporedu trgovanja (dan Martina Luthera Kinga mlađeg)
18. siječnja 2021. raspored trgovanja na nekoliko instrumenata bit će promijenjen zbog proslave Dana Martina Luthera Kinga mlađeg u SAD-u.
RoboMarkets dobiva nagradu "Najbolja platforma za mobilno trgovanje" na dodjeli nagrada Professional Trader Awards 2020
RoboMarkets MobileTrader proglašen je "Najboljom platformom za mobilno trgovanje" prema nagradama Professional Trader Awards 2020 koje su se održale 11. prosinca 2020.
RoboMarkets: promjene u rasporedu trgovanja (božićni i novogodišnji praznici)
Raspored trgovanja na nekoliko instrumenata bit će promijenjen zbog božićnih i novogodišnjih praznika.

Kotacije valuta

Currency
SimbolPonudaPitatiŠirenje
AUDUSD0.772470.772490.2
GBPCHF1.21971.219821.2
GBPJPY142.548142.5560.8
GBPUSD1.373511.373560.5
EURCHF1.076691.076760.7
EURGBP0.882710.882750.4
EURJPY125.832125.8370.5
EURUSD1.212441.212460.2
NZDUSD0.722650.722730.8
USDCAD1.272241.27230.6
USDCHF0.888030.888080.5
USDJPY103.786103.7870.1
Metals
SimbolPonudaPitatiŠirenje
XAGUSD25.28425.2991.5
XAUUSD1843.771843.913
CFD
SimbolPonudaPitatiŠirenje
BRENT55.9255.953
WTI52.8252.853

Ekskluzivna analitika tržišta

  • Claws & Horns, neovisna organizacija koja posrednicima pruža set potrebnih analitičkih alata.

  • FxWirePro ™ je lider među tvrtkama za financijsku analizu koji pružaju istraživanja u stvarnom vremenu sudionicima deviznih transakcija širom svijeta.

Prepoznat po prestižnim nagradama

Priznati od najcjenjenijih stručnjaka iz industrije financijskih tržišta.

Više od 200 000 trgovačkih računa.

  • Najbolja platforma za mobilno trgovanje

    2020
    Nagrade za profesionalne trgovce
  • Najbolji broker ECN (Europa)

    2020
    Globalne marke
    Nagrade magazina
  • Najinovativnija platforma za trgovanje (MT5) (Europa)

    2020
    Globalno bankarstvo
    & Nagrade za financije
  • Najbolji indeksi
    Posrednik

    2020
    Međunarodno poslovanje
    Nagrade magazina
  • Najpouzdaniji
    Europski broker

    2020
    Maloprodajne nagrade Global Forex nagrada
  • Najbolje
    Global Stock Broker

    2020
    Global Forex Awards B2B
  • Najsigurnije
    Europski broker

    2020
    Nagrade London Trader Show